Stojí za zmínku váš byznys ? - placené články, PR články zdarma

StojiZaZminku.cz

SMS zdarma: Ulehčete peněžence i svému palci

29 březen

Adresa: http://www.smsmania.cz/

Pridat.eu

Také máte palec celý otlačený od toho, jak posíláte textové zprávy svým známým? Pěkný koníček, ale trochu leze do peněz, co říkáte? I když vám mobilní operátor nastaví jakýkoli tarif, stejně nikdy nemáte SMS zdarma. Ale bylo by to příjemné, kdyby mohl člověk posílat desítky textových zpráv denně a nemusel za to nic platit. Škoda, že je to jen sen, který nemá nic společného s realitou. Krásná představa pro všechny SMS maniaky. Od rána do večera rozesílat vtipné zprávy všem svým přátelům a příbuzným. Jenom ten palec by lehce trpěl. Ale taková bolístka náruživého textaře přeci neodradí!
 
A nebo, že by přeci jen existovala možnost psát zuřivě SMS bez ztráty haléře? Je to tak. Své vysněné představy o posílání SMS zdarma si přeci jen můžete snadno splnit. Ač se to nezdá, tak na internetu je možné dosurfovat do prostoru, kde se za odesílání SMS opravdu neplatí. Lhostejno u jakého mobilního operátora jsou vaši přátelé. Na smsmania.cz měříme každému stejně. Žádná diskriminace, žádné upřednostňování na úkor druhých, žádná protekce. Filozofie serveru je jednoduchá: Chceš posílat SMS? Tak jen posílej!.
 
 Rozesílání SMS zdarma je u nás velmi jednoduché: Dokonce se ani nemusíš zdržovat opisování nějakého kódu a svůj text můžeš mydlit jeden za druhým. Třeba až do aleluja.
Vedle toho tady na tebe čeká ještě mnoho další zábavy. To znamená především možnost stáhnou si hodně kvalitní tapety, posílání SMS přání a navíc ukládat inzeráty zdarma. V souvislosti s posíláním SMS čeká na zaregistrované uživatele mnoho užitečných funkcí. Jako třeba přehledný adresář, automatický podpis, archiv odeslaných zpráv a souhrnné statistiky.

 

Další články v kategorii

iZprávy

18 září

Adresa: https://zpravy6.webnode.cz/

Jaroslav Hašek (1883–1923) se z bojů v Rusku nevrátil do Prahy sám. Doprovází ho mladá Ruska Alexandra Lvová, které říká Šura. V květnu 1920, jak dokládá o mnoho let později nalezený oddací list, se v Krasnojarsku na Sibiři provdala za Haška. Tomu v té chvíli zřejmě vůbec nevadilo, že už jednu manželku má – v Praze. Snad si nepřipouštěl, že by se ještě... zobrazit celý článek

zpravyaktualne

04 listopad

Adresa: zpravyaktualne.cz

Jak na nákup vánočních dárků se slevou? Pokud zrovna nepatříte k lidem, kteří nechávají nákupy vánočních dárků pro své známé a příbuzné až na poslední okamžiky, děláte dobře. Čím dříve je totiž začnete pořizovat, tím méně peněz za ně utratíte. Navíc máte možnost využít zajímavé akční slevy a slevové kupony. Online slevy se dnes dají... zobrazit celý článek

r1morava.cz

04 listopad

Adresa: r1morava.cz

Překonejte ostych a pořiďte si domů erotické hračky Jak se stavíte k erotickým hračkám? Lidé se většinou dělí na dvě skupiny – ti první mají s nákupy v sexshopu bohaté zkušenosti, ti druzí se ostýchají. Procento těch, co je zcela odmítají, je malé. Proč taky? Přináší potěšení, a mohou vám dokonce pomoci oživit skomírající vztah. Můžete si totiž... zobrazit celý článek

http://www.automycka.cz/Stojizazminku váš byznys?

Jsme si jisti, že určitě! Jenom o něm musíte dát ostatním vědět na správném místě. Právě pro tyto účely jsme nastartovali projekt stojizazminku.cz. Našli jsme pro vás prostor, kde máte šanci oslovit potencionální zákazníky. Stačí napsat PR článek a vložit na tento web. My už se postaráme, aby si ho přečetli ti, o které nejvíce stojíte. Stojizazminku.cz nabízí několik kategorií, kam napsaný článek jednoduše vložíte.

Pokud chcete ušetřit čas, můžete tvorbu PR článku svěřit do rukou našich zkušených copywriterů. Profesionální textař dokáže využít sílu psaného slova plně ve váš prospěch. Obratně poskládá věty tak, aby zaujal vaši cílovou skupinu. Jako brazilský míčový kouzelník si pohraje s každým písmenkem textu a nenechá čtenáře na pochybách, že právě vaši firmu hledá.

Stojizazminku.cz je skvělým odrazovým můstkem na cestě za vašimi klienty. Denně se u nás objevují desítky PR článků z mnoha oborů podnikání. Návštěvníci webu netrpělivě čekají i na text o vaši firmě. Jak dlouho je ještě necháte čekat?


Přidat článek ZDARMA Chci kvalitní článek

2010 Copyright by StojíZaZmínku.cz
Developed by PiXOLO