Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Telefony OnePlus 12 a OnePlus 12R přichází na náš trh

Koncem ledna 2024 se na evropský trh dostanou dva vlajkové mobilní telefony značky OnePlus, které na první pohled vypadají stejně, výbavou se však liší. Jedná se o smartphone OnePlus 12, který je vlajkovou lodí a je obdařen bohatou výbavou. OnePlus telefonu přidal nálepku masterpiece. Telefon OnePlus 12R pak přinese několik rozdílů a bude o něco levnější. Co vše telefony OnePlus 12 a 12R přináší?

Design v moderním pojetí

Výrobce OnePlus se i v tomto případě přikloní k již zažitému designu této značky, který OnePlus využívá pár let. Velmi podobně vypadá také mobilní telefon OnePlus 11. Oba telefony Oneplus 12 a Oneplus 12R mají na zadní straně kruhový výstupek s fotoaparátem. Jako jejich předchůdci mají zaoblené hrany displeje a vepředu najdeme poměrně tenké rámečky. Selfie kamera je umístěna shodně uprostřed horní strany obou nových smartphonů.

Obecně můžeme říct, že OnePlus 12 a OnePlus 12R jsou moderně vypadající smartphony. Odlišit je můžete barevně. OnePlus 12 si mohou zákazníci objednat v matně černé a zelené, přičemž zelená barva má na sobě vzor. OnePlus 12R pak bude k zákazníkům putovat v šedé či světle modré.

Oba nové mobily chrání sklo Gorilla Glass Victus 2 a zákazníci se mohou spolehnout na odolnost proti stříkající vodě podle normy IP65.

Další rozdíly vnímáme ve velikosti a displeji. Chytrý telefon OnePlus 12 je nepatrně větší než OnePlus 12R. OnePlus 12 zakoupíte s obrovským 6,82palcovým ultrajasným OLED displejem s rozlišením 1 440 × 3 168 pixelů a plynulou obnovovací frekvencí 120 Hz. Ta se automaticky mění v rozsahu od 1 do 120 Hz. S tímto displejem docílíte skvělých zážitků při sledování svého oblíbeného pořadu, nebo třeba při hraní her. Díky efektivnímu odbourávání modrého světla získal OnePlus 12 certifikaci v šetrném přístupu k očím od společnosti TÜV Rheinland.

Dalším esem v rukávu je jednoznačně Dolby Vision, což je funkce, která zajišťuje živé barvy a celkový vizuální zážitek na vysoké úrovni. Smartphone má dále podporu HDR10+. Tím však s pozitivy nekončíme. Chytrý telefon OnePlus 12 totiž dosahuje rekordního vysokého jasu ze všech telefonů OnePlus, a to až 4 500 nitů.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 9.3.2024
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře