Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Nenechte si uniknout hromadu akcí od značky Sony

Přinášíme vám průvodce aktuálními akce🡕 mi na produkty od Sony, které jsou jako stvořené pro všechny fotografy a vloggery. Pokud si plánujete pořídit nové vybavení, využít můžete zajímavých slev či dalších výhod – od cashbacků, díky nimž získáte část peněz zpět, po exkluzivní slevy🡕 na objektivy a fotoaparáty. Akce se přitom týkají bezzrcadlovek z řady Sony Alpha, či fotoaparátů pro tvorbu vlogů a objektivů.

Welcome to Alpha: Pořiďte si fotoaparát Sony a získejte slevu 2 500 Kč na nákup objektivu
Akce Welcome to Alpha se bude líbit všem fanouškům bezzrcadlovek řady Sony Alpha. Umožní jim získat výraznou slevu formou cashbacku na vybrané modely objektivů.

Pořiďte si některý z fotoaparátů Sony v akci🡕 a získejte tak slevu 2 500 Kč až na tři objektivy. Možnost uplatnit si nárok nastane 30 dní po zakoupení objektivu a akci🡕 můžete využít do 31. března 2025. Více informací, jak akci🡕 uplatnit nebo jak zaregistrovat své vybrané zařízení, naleznete v tomto článku.

Fotoaparáty Sony představují ideální volbu pro každého, kdo chce do světa vlogování vstoupit s nejlepším možným vybavením. Sony nyní přichází s lákavou nabídkou pro všechny aspirující vlogery. Koupí vybraných modelů fotoaparátů určených speciálně pro vlogování a registrací produktu získáte voucher, který vám umožní ušetřit na nákupu specifického příslušenství značky Sony. Akce trvá taktéž do 31. března 2025. Pro více informací klikněte zde.

Které z produktů v akci🡕 si vybrat?

Jaký produkt stojí za to si pořídit a jak efektivně akce🡕 spojit a využít je? U akcí Welcome to Vlog, Welcome to Alpha, Voucher za recenzi a prodloužené záruky doporučujeme skvělý Sony ZV-E1. Pokud se rozhodnete pro nákup fotoaparátu Sony ZV-E1 společně s objektivem Sony FE 16-35 mm f/4 G PZ, můžete využít nabídky kampaně Welcome to Vlog, která vám nabízí slevu 2 500 Kč na objektiv.

Díky akci🡕 Welcome to Alpha pak získáte dalších 2 500 Kč jako bonus na nákup objektivu. Navíc se vám naskýtá možnost získat 1 rok prodloužené záruky na fotoaparát i objektiv zcela zdarma. A pokud napíšete recenzi, obdržíte jako poděkování voucher v hodnotě 1 000 Kč na libovolný další nákup na Alze.

Další skvělé využití najdete ve spojení akcí Welcome to Alpha, napsání recenze a prodloužené záruky. Pokud si koupíte A7 IV spolu s objektivem SEL24105G, pak můžete svůj voucher 2 500 Kč použít k získání objektivu v rámci Welcome to Alpha. Za recenzi tohoto produktu potom získáte voucher v hodnotě 1 000 Kč. A to není vše. S registrací modelů dostanete 1 rok záruku.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 6.4.2024
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře