Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Doživotní záruka Peak Design vás nechá v klidu

Každý má rád jistotu a každý ocení kvalitní produkt. Peak Design má v portfoliu poctivé výrobky, které něco vydrží. A v případě jakýchkoliv problémů se můžete spolehnout na garanci doživotní záruky. Máte záruku bezvadného fungování všeho, co si od této společnosti koupíte. Jak doživotní záruka v podání Peak Design funguje a co je potřeba udělat pro její uplatnění?

Značka Peak Design je známá svými pečlivě navrženými a zkonstruovanými výrobky. Ať už jde o batohy🡕 , tašky, příslušenství k fotoaparátům či mobilním telefonům, všechny produkty mají vysokou kvalitu zpracování. Za ní si společnost dokonce stojí natolik, že pro většinu produktů nabízí tzv. doživotní záruku.

Doživotní záruka společnosti Peak Design má za cíl dodat zákazníkům klid při používání výše zmíněných produktů, ale také utvrdit každého, že si kupuje opravdu kvalitní výrobek. Už z podstaty věci, že firma za vše ručí doživotně, je dostatečným důkazem spolehlivosti. Navíc díky tomu není vytvářen další zbytečný odpad, ale dochází k obnově používaného.

Na co se záruka vztahuje a na co naopak ne?

Záruka je určena výrobním vadám produktu. Ty se mohou projevit dříve, ale i později po několikaletém používání. Vady následně způsobí, že část produktu či celek se stan🡕 e nefunkčním. Právě zde přichází v úvahu poslat na Peak Design zboží zpět k reklamaci. Tam se budou snažit zboží buď opravit či vyměnit za plně funkční kus ve stejném či lepším stavu ze zásob firmy. Vše je certifikováno a dokládá se plná funkčnost.

Naopak se záruka nevztahuje na běžné opotřebení, tedy škrábance, rýhy nebo skvrny. Také se na ni nemůžete spoléhat v případě nesprávného použití produktu k účelům, ke kterým určen není. A nakonec se doživotní záruky nedočkáte u zboží, jež Peak Design sám nevyrábí. Do této kategorie aktuálně spadá oblečení. Na něj se váže záruka na vady.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 21.6.2024
📂 Kategorie: Oblečení

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře