Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Sezóna vánočních losů je tady! Už víte, který darujete?

Někdy je těžké vybrat takový vánoční dárek, který by opravdu potěšil. Zvlášť, když chcete koupit jen drobnost. Svíčka, kosmetika nebo ponožky🡕 ? To není žádné "vzrůšo". Co ale vzrušující rozhodně může být, je okamžik, kdy vezmete do ruky minci a začnete stírat los. I takto malý dárek, jakým stírací los je, totiž dokáže vykouzlit pěkně velký vánoční zázrak.

Vánoční losy od Sazky si Češi v posledních letech velmi oblíbili. To jasně dokazuje fakt, že v předvánočním období jejich prodej strmě roste. Počty prodaných losů se v prosinci až zdvojnásobují. Proč tomu tak je? Odpověď je jasná! Stírací losy jsou dostupným dárkem, který nabízí vtip, prostor pro kreativitu, a hlavně možnost snové výhry.

Nové vánoční losy 2023

Tak jako každý rok před začátkem adventu představila i letos Sazka staronové vánoční losy. Společnost si pro milovníky zábavy a adrenalinu připravila tři tradiční emise vánočních losů v novém designu a dvě emise zcela nové.

Losy Zlatá šupina, Zlaté prasátko i Adventní kalendář s vůní perníčků mají své fanoušky již z předešlých let. Letos do rodiny vánočních losů přibylo nové víceúčelové Vánoční přání, do nějž je možné obdarovanému napsat originální vzkaz. Druhou novinkou je pak naprosto jedinečný Sváteční kalendář, který odpočítává dny až do Silvestra.

Saran Wrap Game s losy od Sazky

Koupit vánoční dárek v obchodě a nechat ho zabalit je jednoduché a rychlé, ale ne příliš osobní. Někteří ale chtějí pro své blízké něco víc a s dárkem si rádi vyhrají a dodají mu trochu hlubší rozměr. Jak na takový originální DIY (tedy "vyrob si sám") vánoční dárek s losy od Sazky nám poradila influencerka Vladimíra Duchoňová, která vystupuje na Instagramu a TikToku pod jménem @vladkaaad.

"I s malým dárkem se dá udělat velká paráda, když jej kreativně zabalíte. Vzniknout může něco vtipného, dojemného, určeného přesně na míru obdarovanému. U Čechů má dlouhodobě velký úspěch vymýšlení přáníčka, kdy se místo napsání určitých slov na papír nalepí například losy a vytvoří jedinečný vzkaz. Například Mám pro tebe jedno Vánoční přání, ať se v příštím roce máš jako Zlaté prasátko. Letošním hitem bude balení dárků formou vánoční koule, na způsob tzv. Saran Wrap Game, kdy se kolem dárečku postupně namotává fólie a mezi jednotlivé vrstvy se schovávají losy, sladkosti a další drobnosti. Z rozbalování se pak stává nezapomenutelný zážitek.”

Záchrana na poslední chvíli

Ne všichni ale mají chuť, kapacitu nebo čas na vyrábění dárku. To ale vůbec nevadí. Losy od Sazky jsou tu i pro ty, kteří ještě na Štědrý den ráno hledají nějakou drobnost, která potěší nebo umocní tu pravou vánoční atmosféru. Co takhle vyměnit tradiční šupinu z kapra pod štědrovečerním talířem za Zlatou šupinu od Sazky? A dobrou zprávou také je, že Zlaté prasátko mohou vidět i ti, kteří si před večeří na Štědrý den dopřejí nějaký ten kousek masa.

Vánoční stírací losy od Sazky je možné koupit na poštách, v trafikách, v některých samoobsluhách i na benzinových pumpách, zkrátka všude tam, kde najdete terminál Sazky. A co víc? Nově vám je domů přiveze s nákupem i kurýr z online samoobsluhy Rohlik.cz.

Cenové rozpětí vánočních losů se pohybuje od 30 Kč do 500 Kč, hlavní výhry pak od 30 000 Kč do 5 000 000 Kč. Vybere si tedy rozhodně každý!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 23.11.2023
📂 Kategorie: Rady a tipy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře