Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Reproduktory SVS Prime Wireless Pro jsou špičky bezdrátového

Potřebujete kvalitní reproduktory pro svou domácnost? Soustavu, která ozvučí vnitřek domu, ale poslouží skvěle i jako stereo pro domácí kino? Samozřejmě, aby bylo možné spojit se s ní bezdrátově z mobilu nebo ji napojit na Spotify. Tak přesně to všechno zvládne dvojice reproduktorů SVS Prime Wireless Pro. Jak ozdobí vaši domácnost a co vše dovedou?

Reproduktory SVS Prime Wireless Pro

Aktivní reproduktory SVS Prime Wireless Pro budou hravě zvládat vaše požadavky. Hudbu i jiný zvukový zdroj zvládnou díky výkonnému zesilovači přehrávat přímo ze zdroje. Bezdrátové spojení nechybí, o tom více za chviličku, ale kdo má raději klasické drátové vedení, samozřejmě lze využít jak analogové připojení, tak optické. Navrch přidávají i HDMI např. pro připojení k televizi nebo herní konzoli.

Výkon soustavy je celkem 200 W (každý basový a výškový reproduktor po 50 W). I při vysokých hlasitostech si užijete čisté zvukové podání. Kdo reproduktory ocení nejvíce? Úplně kdokoliv, komu záleží na vysoké kvalitě zvukové reprodukce. Hodí se při sledování obsahu v televizi, při hraní her na počítači, pro spojení s gramofonem, pro ozvučení celých místností v domě či kancelářích apod.

Nelekejte se bezdrátového spojení, SVS Prime Wireless Pro vás přesvědčí, že dokáže přenést kvalitní zvuk i bez drátů. Připojit se k nim můžete přes mobilní telefon, tablet, ale i počítač aj. Reproduktory využívají WiFi připojení k internetu, takže tak mohou využít služeb jako Apple AirPlay 2 pro iOS zařízení, Spotify, Chromecast pro Android zařízení či DTS Play-Fi.

Pro bezdrátový přenos hudby je podporován novější stan🡕 dard Bluetooth 5.0. Aby zvuk dosáhl nejlepší úrovně, SVS Prime Wireless Pro mají 192kHz/24-Bit převodník DAC.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 21.4.2024
📂 Kategorie: Hudba

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře