Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Motorola Edge 40 Neo: chytlavé barevné provedení a pokročilé

Do našlapané kategorie solidně vybavených smartphonů za pěknou cenu vstupuje nový Motorola Edge 40 Neo. Od mnohých se odlišuje třeba provedením ve 3 odstínech barevné palety Pantone. Navíc si vás snadno získá svými parametry. Bude vaším favoritem?

Nový Motorola Edge 40 Neo je odhodlán zaujmout. Již po vizuální stránce k tomu má velmi dobře našlápnuto - celkem 3 odstíny barev Pantone se skládají z elegantní černé Black Beauty, modré Caneel Bay a svěží zelené Soothing Sea.

Modrá varianta Caneel Bay a zelená Soothing Sea mají navíc záda v provedení s jemné veganské kůže, takže pohodlný a jistý úchop je samozřejmostí a telefonu to dodává prémiový šmrnc.

Telefon je navíc plně odolný vůči prachu a vodě dle stan🡕 dardu IP68.

Hrany přední i zadní strany jsou zaoblené, což dotváří stylovou podobu konstrukce. Displej na přední straně sjíždí po bocích dolů, a jde tak o tzv. waterfall panel. Kvalitní P-OLED panel s 10-bitovými barvami a rychlou obnovou 120 Hz tedy zcela ohromí a bude radost prohlížet si na něm fotky a videa, ale i hrát hry či jen tak projíždět sociální sítě. Skvělá čitelnost bude i na sluníčku díky maximálnímu jasu 1300 nitů.

Motorola Edge 40 Neo je vybaven jak na práci, tak zábavu. Zadejte mu libovolný úkol a začne na něm pracovat Mediatek Dimensity 7030. Tento 6nm čip zvládne se 4 výkonnými jádry ukočírovat hbitý displej, 50Mpx fotoaparát a 4K video a přináší Wi-Fi ve verzi 6E. Zbývající 4 úsporná jádra jsou v provozu v době, kdy není tak vysoký výkon potřeba, čímž chytře šetří baterii. Edge 40 Neo nabízí masivní porci operační paměti, celých 12 GB.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 21.9.2023
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře