Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Získejte prodlouženou záruku na vybrané televize a soundbary

Uvažujete o koupi nové televize nebo soundbaru? Pak se vám bude líbit aktuální akční nabídka Sony. Pokud si totiž koupíte některou z vybraných televizí Sony v období od 20. října 2023 do 30. listopadu 2023 nebo některý z vybraných soundbarů Sony v období od 20. října až do konce roku, můžete uplatnit speciální akci🡕 . V rámci ní k novému zařízení dostanete dva roky prodloužené záruky zcela zdarma. Postup registrace je navíc jednoduchý. Jak na něj a na jaké produkty se akce🡕 vztahuje?

Sony je na trhu s elektronikou stálicí. Jejich televize a soundbary jsou tak osvědčenou volbou pro váš obývací pokoj nebo ložnici, se kterou nemůžete šlápnout vedle.

Akce s prodlouženou zárukou se vztahuje celkem na tři modelové řady televizí Sony – všechno jsou to chytré televize Google TV. Nejnižší řada X75WL potěší rozlišením 4K, panelem typu LED nebo 20W vesta🡕 věným reproduktorem. Televizory z řady X85L představují zlatou střední cestu s LED panely o zvýšené obnovovací frekvenci 100 Hz a úhlopříčkou až 191 cm. Zaujmou také herním menu a automatickým herním režimem, perfektním pro PlayStation 5. Na opravdové fajnšmekry pak míří řada A80L, kde najdete obrovské 100Hz OLED panely s úhlopříčkou až 211 cm.

Jedním z nejdůležitějších prvků filmu je vedle obrazu i zvuk. Od toho jsou zde soundbary Sony. V rámci akce🡕 můžete prodlouženou záruku uplatnit celkem na čtyři produkty, které se liší především výkonem reproduktorů a počtem kanálů. Základem je soundbar Sony HT-S2000 s 3.1 audiem a výkonem 250 W, ti nejnáročnější však mohou sáhnout po modelu HT-A7000 s výkonem 500 W a audiem 7.1.2.

Dva další soundbary spadají mezi dva zmíněné. Sony HT-A3000 nabídne podobné parametry jako S2000, můžete jej však připojit k internetu a využívat hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Assistant. Tuto funkcionalitu nabízí všechny modely řady A, včetně Sony HT-A5000 – soundbaru s výkonem 450 W a 5.1.2 audiem.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.11.2023
📂 Kategorie: Film

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře