Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Získejte k televizím JVC prodlouženou záruku

Přemýšlíte o koupi televizoru JVC, nebo jste již některý v nedávné době pořídili? V tom případě vás jistě bude zajímat balíček nadstandardních služeb JVC Premium Service Pack, který můžete získat k televizím JVC. Kromě prodloužené odpovědnosti za vady 42 měsíců zahrnuje i další služby jako nadstandardní servis přímo u vás doma, blesková technická podpora a další. Balíček služeb nestojí nic navíc, stačí si jej aktivovat. Jaké služby nabízí a jak probíhá aktivace?

GUARANTEE 42

Prodloužená odpovědnost za vady GUARANTEE 42 se vztahuje na LED, QLED a OLED televizory z nabídky JVC. Aktivovat ji můžete do 30 dní po zakoupení produktu, a tak lze případně provést i zpětně. Prodloužená odpovědnost za vady začne platit 25. měsíc od zakoupení a trvat bude až do posledního dne 42. měsíce od zakoupení. Reklamaci pak můžete řešit přímo u nás nebo v autorizovaném servisu JVC.

Nabídka není nijak časově omezená. Stačí si zakoupit některý z LED a OLED televizorů JVC: Do 30 dnů od nákupu (rozhoduje datum na nákupním dokladu) vyplňte formulář na www.jvc-tv.cz. Spolu s odpovědností za vady získáte nárok také na službu Home Service a další výhody v rámci JVC Premium Service Pack. O tom, které to jsou, se dozvíte níže.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 19.8.2023
📂 Kategorie: Film

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře