Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Získejte k novému Samsungu Galaxy bezplatně úložiště

Potřebovali byste úložiště pro svá data a nechcete hledat nic komplikovaného? K novým telefonům Samsung Galaxy S23 a Galaxy Z získáte na 6 měsíců OneDrive úložiště o kapacitě 100 GB zcela zdarma. Jak na to?

Využijte jedinečnou možnost, kterou nyní přináší Samsung. K nákupu vybraných modelů smartphonů dostanete 100GB úložiště OneDrive na 6 měsíců zcela zdarma. Akce můžete využít při koupi telefonů řady Galaxy S, konkrétně platné pro Samsung Galaxy S23 5G, Samsung Galaxy S23+ 5G a Samsung Galaxy S23 Ultra, dále pak ohebných smartphonů Samsung Galaxy Z Flip4 a Samsung Galaxy Z Fold4.

Akce platí na prvních 6 měsíců od aktivace, kterou lze v případě Samsungů Galaxy S23 provést od 7. 2. 2023 do 31. 12. 2023 a v případě ohebných Samsungů Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 od 10. 8. 2022 do 10. 8. 2023.

Microsoft OneDrive je služba, která není jen pouhým datovým úložištěm. Soubory, jako fotky, videa, ale také dokumenty, emaily apod., můžete mít přehledně kdykoliv u sebe v aplikaci OneDrive či na webu. Veškerá data se šifrují, takže se nemusíte bát o jejich bezpečí. Společně s OneDrive můžete využít rovněž i bezplatné verze oblíbených Office programů Microsoft Word, Excel či PowerPoint.

Jak získat OneDrive k novému smartphonu Samsung?
Telefon jste si zakoupili a chcete si nyní vyzvednout OneDrive na 6 měsíců zdarma? Postup je snadný.

1) Aktivujte si své nové zařízení Samsung Galaxy.
2) Spusťte aplikaci Samsung Members.
3) V sekci Výhody najděte nabídku "OneDrive na 6 měsíců zdarma".
4) Klikněte na "Zjistit více".
5) Vyberte "Uplatnit v mobilním zařízení".


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 30.3.2023
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře