Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Získejte hru Marvels Guardians Of The Galaxy zdarma

Získejte k vybraným PC sestavám a notebookům s grafickou kartou GeForce RTX 30 PC hru Marvels Guardians Of The Galaxy jako dárek. Máte tak skvělou příležitost naplno vyzkoušet veškeré grafické vychytávky, které tato hra nabízí, včetně pokročilého ray-tracingu a funkce NVIDIA DLSS. Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte. Akce je časově omezená a trvá pouze od 5. do 28. října 2021.

Jak získat Marvels Guardians Of The Galaxy při pořízení notebooku či PC s NVIDIA GeForce 30?
Abyste mohli na maximum využít všech vychytávek, které nové grafické karty NVIDIA GeForce 30 nabízí, stačí se držet několika jednoduchých kroků:

Od 5. do 28. října 2021 (nebo vyčerpání zásob) si objednejte některý z notebooků nebo PC sestav vybavených grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3090, 3080 Ti, 3080, 3070 Ti, 3070, 3060 Ti nebo 3060. Jako dárek získáte kód, který vám umožní získat hru Marvels Guardinas Of The Galaxy.
Kód má platnost až do 6. ledna 2022. Užijte si Marvels Guardians Of The Galaxy na moderních grafických kartách GeForce RTX 30 Series.

Marvels Guardians Of The Galaxy je očekávaná akční adventura, která na obrazovky počítačů a konzolí přináší populární Strážce galaxie. Hráče čeká divoká jízda napříč vesmírem, jehož krásu si vychutnáte nejlépe s pokročilou technologií, kterou nabízí grafické karty NVIDIA GeForce RTX. Užijete si dokonalých světelných odrazů pomocí technologie ray-tracing i špičkového obrazu s vysokými hodnotami FPS, kterému napomáhá použití umělé inteligence v rámci DLSS. S touhle hrou perfektně prověříte schopnosti své nové PC sestavy nebo herního notebooku.

• Podpora vysokého rozlišení – a to nejen 4K, ale i 8K.
• Výkon navržený tak, aby zvládl i ty nejnáročnější hry současnosti.
• Latence na minimu díky technologii Reflex. Každá milisekunda se totiž ve hrách počítá.
• Skvělý streaming s NVIDIA Broadcast.
• DLSS AI pro nárůst FPS a špičkový obraz podpořený umělou inteligencí.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.10.2021
📂 Kategorie: Počítače

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře