Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Vydejte se vstříc dobrodružství s hračkami Transformers

Kdo by neznal legendární sérii hraček Transformers. Původně japonské hračky🡕 převzala americká firma Hasbro, vnukla jim svoji vizi, a dala tak vzniknout jedné z největších franšíz vůbec. Nejnovější figurky potěší každého, kdo má v oblibě starší nebo novější filmy, původní figurky, nebo třeba komiksy. Ať už je sháníte pro sebe nebo pro svou ratolest, máte opravdu z čeho vybírat. Pojďme portfolio Transformers od Hasbro společně prozkoumat.

Hasbro přivedlo na svět Transformers tak, jak je známe

Vznik prvních figurek Transformers se datuje téměř 40 let do minulosti, konkrétně do roku 1984. Tehdy společnost Hasbro odkoupila formy na japonské hračky🡕 přeměňující se z vozidel na roboty a naopak. Hračky, které byly v Japonsku do té doby známé jako Diaclone, se tak pod novým jménem Transformers začaly po celém světě řítit jako lavina. Každá postavička měla svůj unikátní příběh a netrvalo dlouho a objevily se první komiksy a filmy. A v současnosti se Transformers stále těší obrovské popularitě.

Transformers Generations jsou řadou klasických akčních figurek

Transformers Generations je v současnosti největší řada vyráběných akčních figurek cílící převážně na sběratele, skvěle však zabaví i děti od 8 let. Zahrnuje celou řadu tematických linek, z nichž nejnovější Legacy se při příležitosti nadcházejícího 40. výročí vrací k různým figurkám v průběhu let. Mezi další linky patří například War for Cybertron (WFC) nebo řada Studio, která do figurkového světa přenáší filmové designy.

Na své si přijdou i fanoušci animáku Transformers Cyberverse

Animovaný seriál Transformers Cyberverse je jednou z velmi kladně přijatých odboček od dnes převažujících hraných adaptací. Cílí především na mladší publikum a o něco "pohádkovější" jsou i speciální akční figurky, které k seriálu vyšly. Pokud máte doma mladší fanoušky série (již od 6 let), akční figurky Transformers Cyberverse je dozajista nadchnou.

Série miniaturních figurek Transformer BotBots potěší sběratele

Pokud akční figurky nejsou nic pro vás, nezoufejte. Hračky Transformers si můžete užít i jinak. BotBots jsou miniaturní hrací figurky vhodné již od 5 let, které potěší i elementem překvapení. V každém balení máte totiž několik figurek garantovaných, ale zbylé jsou zcela náhodné, takže nikdy nevíte, kterou ze stovek figurek dostanete. Pokud jste někdy pronikli do světa sběratelských karet, moc dobře víte, o co jde. Popularita série vybublala v roce 2022 až k vlastnímu animovanému seriálu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 16.7.2023
📂 Kategorie: Pro děti

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře