Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Ve Světě zdraví zhubli klienti již o 100 000 kg

100 000 kg - to je pro představu osm plně naložených Tater 815 - "odložili" lidé za poslední dva roky ve 42 poradnách Světa zdraví, které se zaměřují na trvalé zhubnutí a zdravou výživu. Od ledna 2011 do října 2013 prošlo programem Světa zdraví tisíce klientů.

"Těší nás, že naši specialisté pomohli již takovému velkému počtu lidí. Bohužel, obezita je stále velkým strašákem právě v České republice, která je podle statistik OSN dokonce na 9. místě celosvětového žebříčku nejobéznějších národů, což je poměrně smutná bilance," uvádí Josef Hůla, generální ředitel sítě Svět zdraví. Podle něho se lidé ještě stále nenaučili jíst zdravě, přestože o zdravém životním stylu denně přinášejí média spoustu informací.

"Mezi Čechy panuje jakási falešná představa, že to co je zdravé, musí být i drahé. Není to pravda. Nabízíme lidem jídelníčky a recepty z potravin, které jsou dostupné na českém trhu a které určitě nejsou předražené. Důležitá je skladba potravin tak, aby byla dobře stravitelná pro daný metabolismus, tedy každý potřebuje individuální návod, co může a nemůže jíst," vysvětluje Josef Hůla.

Příběh rekordního zhubnutí

Klienti Světa zdraví hubnou v průměru 0,5 – 1 kg týdně. Jasným rekordmanem je ing. Petr Přidal z Brna, který za deset měsíců zhubnul neuvěřitelných 72 kilogramů! "V mládí jsem hodně sportoval, ale když jsem začal pracovat, už na sport nebyl čas a začal jsem tloustnout. Před rokem jsem najednou neplánovaně usínal. V práci, doma, i za volantem, zapomínal jsem, otékaly mi nohy a pohyb mi dělal nesmírné potíže. Bylo to zdrcující. Bylo nutné to řešit..."
(Celý příběh pana Přidala najdete zde).

Proč lidé úspěšně hubnou právě ve Světě zdraví?

Poradenství Světa zdraví je založeno na unikátní metodě, tzv. Komplexní nutriční typologii. Specialisté Světa zdraví na základě analýzy genů, krve, pH organismu, fyzických a psychických dispozic určí typ metabolismu testované osoby. Podle typu metabolismu pak sestaví individuální výživový plán tak, aby to vedlo k optimálnímu spalování a ideální tělesné hmotnosti.

"Svět zdraví si dlouhodobě zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a odbornosti svých specialistů. Naše Akademie Světa zdraví zajišťuje, aby naši specialisté měli neustále k dispozici nejnovější poznatky z oboru a mohli svým klientům předávat zkušenosti a znalosti nejvyšší kvality," doplňuje MUDr. Ondřej Nývlt, předseda Lékařské rady Světa zdraví. Výživoví specialisté získávají v rámci školícího systému kvalifikaci ve speciálních oblastech výživy jako je sportovní výživa, výživa dětí, výživa u diabetiků a v těchto oblastech pak i poskytovat poradenství klientům.

🕙 Přidáno 25.6.2019
📂 Kategorie: Sport, Zdraví

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře