Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Telefony Samsung Galaxy S22 přináší to nejlepší

Po roce se Samsung opět může pochlubit novou generací své nejvýkonnější řady Galaxy S. Tentokrát došlo na představení nadupaných telefonů Samsung Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra. Jak vůbec dokázal výrobce své loňské modely vylepšit? Novinek je hned několik.

Aby si každý našel v nabídce nových modelů Galaxy S22 toho svého ideálního adepta, rozhodl se Samsung uvést na trh opět hned tři modely odstupňované výbavou a cenou. Hlavních vylepšení se dočkaly výkon a fotoaparáty, ke změnám ale došlo i v oblasti designu. Na první pohled si nová řada ponechává velice povedený design včetně tenkých konstrukcí těl s minimálními rámečky. Pouze největší model S22 Ultra zcela přepracoval podobu zadní strany. Nyní nad povrch lehce vyčnívají pouze jednotlivé čočky. Dodejme, že telefony jsou odolné díky krycímu sklu Gorilla Glass Victus+ a ani letos jim nechybí certifikace IP68 pro odolnost v prachu a vodě.

Základní model Samsung Galaxy S22 potěší zájemce o kompaktnější mobilní telefon vyšší třídy. Jeho 6,1" AMOLED displej disponuje pouze těmi nejlepšími parametry. Třeba jemným Full HD+ rozlišením, obnovovací frekvencí 120 Hz, která dokáže měnit plynulost v závislosti na aktuální potřebě, či odolným sklíčkem Gorilla Glass Victus+. Větší Galaxy S22+ již nabral na velikosti a chlubí se displejem o úhlopříčce 6,6". Opět počítejte s vysokým rozlišením a až 120 Hz. Mírně se pak oproti základnímu modelu navýšil maximální jas z 1 300 nitů na 1 750 nitů.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 11.2.2022
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře