Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

SunFresh: osvěžující nápoj pro bezpečné opalování

Nejen diabetici, ale všichni ti, kteří mají naplánovanou dovolenou si ji konečně mohou užít bez zbytečných komplikací. Svět zdraví, síť poraden pro zdravou výživu, uvádí na trh nový instantní osvěžující nápoj pro horké letní dny, který dokáže zmírnit účinky nadměrného slunění a eliminovat střevní potíže spojené s letním cestováním.

"SunFresh je ideálním doplňkem stravy pro horké letní dny. Vedle beta-karotenu, vitamínu E, vitamínu C, zinku a selenu obsahuje extrakt z kůry přimořské borovice - Oligopin, který přispívá ke zlepšení elasticity kůže, pigmentace a zmírňuje účinky stárnutí kůže. Také má schopnost regenerovat svalovou tkáň a působí proti křečím," uvedl Josef Hůla, ředitel sítě poraden Svět zdraví.

Další složka jako je Lutein a beta-karoten fungují jako přírodní ochranné brýle🡕 , které jsou nezbytné pro správnou činnost sítnice. "Díky Luteinu je nápoj vhodný zejména pro kuřáky, pacienty s vysokým krevním tlakem a cholesterolem, stejně tak pro obézní klienty, těm hrozí poruchy ostrého vidění nejvíce," potvrzuje MUDr. Ondřej Nývlt, člen lékařské rady Světa zdraví. "Ovesné beta-glukany fungují jako prebiotika. Podporují činnost střevní mikroflóry, a zároveň zabraňují v působení mikroorganismů, které způsobují nežádoucí průjmová onemocnění," doplnil Nývlt.

Kombinace účinných látek skrytých v nápoji SunFresh umožňuje přirozenou prevenci před negativním vlivem slunečního záření a nadbytku volných radikálů. Vedle lahodného osvěžení, tedy tělo bezpečně zvnitřku chrání, a navíc díky beta-karotenu, získáte příjemné opálení. Přírodní aroma s mangem a ananasem dodá i vaší dovolené v tuzemsku nádech exotiky. Dopřát si ho mohou diabetici, vegetariáni, ale i osoby s bezlepkovou či laktózovou intolerancí.

Svět zdraví prodává ve svých 42 pobočkách po celé České republice, jedno balení vyjde na 450 Kč. "Nápoj zatím seženete exkluzivně pouze v provozovnách Světa zdraví, kde vám doporučíme správné dávkování," dodává Josef Hůla.

🕙 Přidáno 27.6.2019
📂 Kategorie: Zdraví

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře