Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Společnost iHerb otevírá své šesté distribuční centrum v Hon

Společnost iHerb s potěšením oznámila, že otevírá své šesté distribuční centrum v Hongkongu. Jde o druhé centrum v zámoří, které bude sloužit klientům v Číně, Hongkongu, Japonsku, Malajsii, Singapuru a v Thajsku. Distribuční centrum bude rozesílat až 6 000 nejprodávanějších produktů společnosti iHerb a zvýší rychlost dodávek nejoblíbenějších položek pro zákazníky. Ti, pokud odešlou objednávku před 13. hodinou hongkongského času, obdrží zboží následující den.

Distribuční centrum v Hongkongu je budováno ve spolupráci s firmou DB Schenker, která zodpovídá za kompletní služby řízení skladu. S nejmodernějším AGV robotickým řešením, které zvýší efektivitu rozvozu, by mělo distribuční centrum zpracovávat až 20 000 objednávek denně.

"Jsme velmi spokojeni s výkony a odbornými znalostmi společnosti DB Schenker během vývoje konceptu, implementace a zaváděcích fází této nové spolupráce," řekla Miriee Chang, provozní ředitelka společnosti iHerb Global Logistics. "S touto novou provozovnou budeme schopni uspokojovat naše zákazníky v Asii rychleji, s prvotřídní přesností a výrazně zlepšíme zkušenosti zákazníků."

Všechna distribuční centra společnosti iHerb splňují nejpřísnější normy čistoty a správné výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practice). Kromě toho je zde udržováno chladné klimatizací řízené prostředí s teplotou 23°- 24 ° Celsia. Společnost rovněž disponuje velkými průchozími chladícími jednotkami pro položky obsahující bakterie acidofilus, které vyžadují regulované teploty.

O společnosti iHerb: Společnost iHerb je jedním z největších amerických maloobchodních prodejců, který nabízí 30 000 produktů od 1 200 špičkových značek milionům zákazníků na celém světě. Společnost iHerb rozesílá přímo z nejmodernějších klimatizovaných skladů s certifikací GMP zákazníkům do 188 zemí a teritorií. Společnost iHerb od roku 1996 neustále inovuje a snaží se dodávat produkty nejvyšší kvality za nejlepší možnou cenu, aby byli zákazníci co nejspokojenější.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 17.8.2021
📂 Kategorie: Internet

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře