Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Sluchátka Philips: buďte hudbě vždy nablízku

Hudba je nedílnou součástí našich životů. Bezpochyby to je částečně i díky možnostem, které nabízí moderní sluchátka či přenosné reproduktory. Někteří z nás tak sluchátka skoro nesundají z hlavy, provází nás při cestě do zaměstnání, v práci, při sportu i odpočinku. A známá společnost Philips, sídlící v holandském Amsterdamu, patří k jejich předním výrobcům. Pojďme se podrobněji podívat na to, jaká sluchátka Philips nabízí.

Philips nabízí široké portfolio sluchátek

Sluchátka od společnosti Philips uspokojí širokou škálu posluchačů. Hledáte lehoučká sluchátka na sport či na cestování? Preferujete vysokou kvalitu poslechu a rádi byste náhlavní sluchátka, která si propojíte se svou domácí audio sestavou? Nebo snad sluchátka speciálně určená pro děti? Z portfolia sluchátek společnosti Philips si vyberete.

Philips Fidelio jsou sluchátka pro nejnáročnější posluchače
Patříte-li mezi skutečně náročné posluchače a od svých sluchátek vyžadujete jen to nejlepší, neměli byste minout prémiovou řadu Philips Fidelio. Ve všech ohledech se zaměřuje na kvalitu: zvuku, materiálů i samotného provedení sluchátek. K dispozici jsou jak klasická náhlavní sluchátka, tak bezdrátové špunty. Nabízí pokročilé technologie jako podpora špičkových kodeků AAC, LDAC a SBC nebo aktivní potlačení hluku.

To všechno umí např. špunty Philips T1BK s 10mm měniči a frekvenčním rozsahem od 7 Hz do 40 000 Hz. Náhlavní sluchátka Philips L3 vás pak uzavřou do hudebního světa díky ANC, tedy aktivnímu rušení okolního hluku i podpoře Hi-RES audia, tedy zvuku ve vysokém rozlišení. K 32 hodinám poslechu a kvalitnímu hardwaru přidávají ještě kovový rám a luxusní design, snadné nastavení umožní i mobilní aplikace,

Doporučujeme i model Philips X3 o frekvenčním rozsahu 5 až 40 000 Hz, citlivosti 98 dB/mW impedancí 30 Ohmů a s otevřenou konstrukcí. To jsou základní prvky, jež se starají o zvuk, který snese i ta nejnáročnější měřítka. Dodávaný kabel o délce 3 metrů vám zajistí vynikající přenos zvuku. S těmito sluchátky si vychutnáte i Hi-RES audio


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 28.12.2021
📂 Kategorie: Počítače

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře