Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Samsung cashback: ušetřete až 50 tisíc při nákupu nové TV

Špičkový obraz s pomocí AI, jedinečné ozvučení, gamingové funkce a možnost správy ostatních SMART zařízení ve vaší domácnosti. Všechny jmenované vlastnosti můžete očekávat u prémiových televizí značky Samsung s umělou inteligencí. Pokud využijete časově omezené nabídky, můžete na vybrané modely získat lákavý bonus až 50 000 Kč. Bližší informace najdete níže.

Pokud vás lákají prémiové televize Samsung z řad Neo QLED 8K, QLED 4K, OLED 4K nebo Crystal UHD, teď je ta správná chvíle začít chystat místo v obýváku na nový přírůstek. Akce je časově omezená – bonus až 50 tisíc korun dostanete pouze k nákupu uskutečněnému od 15. května do 30. července 2023.

Jak se akce🡕 zúčastnit?
Abyste se mohli radovat z bonusu až 50 000 Kč (výše závisí na vybraném modelu a kompletní přehled zařazených modelů i s výší bonusu najdete níže), stačí se držet následujících kroků:

1. V období od 15. května do 30. července 2023 zakupte některý z vybraných televizorů Samsung.
2. Zakoupené zboží zaregistrujte na webu samsung.com/cz/tv-bonus.
3. Při registraci je nutné kromě vyplnění všech potřebných osobních údajů přiložit také čitelnou kopii účtenky nebo faktury a snímek výrobního štítku daného výrobku.
4. Při registraci rovněž zaškrtněte zájem o vyplacení bonusu na patřičném místě ve formuláři. 5. Zájem o bonus lze rovněž potvrdit telefonicky na infolince +420 800 726 786 nebo e-mailem na info@samsung.cz. O bonus je nutné zažádat nejpozději do 14 dnů od nákupu, nejzazším dnem je 13. 8. 2023.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 19.5.2023
📂 Kategorie: Domácnost

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře