Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Richee vyhrál Cenu Finparády 2018!

Richee opět boduje a získal další ocenění! Po zařazení do TOP 10 aplikací roku 2019 mu tentokrát udělil cenu portál Finparada.cz, a to za zajímavý počin na bankovním a finančním trhu za rok 2018. Je to další důkaz toho, že Richeeho prostě musíte mít ve svém mobilu.

Cena Finparády je už osm let ukazatelem výjimečných výsledků a inovátorských postupů na bankovním a finančním trhu. Finparáda každoročně rozdává 11 cen produktových a dvě ceny speciální. Banka Creditas, která za Richeem stojí, se letos může pyšnit výhrami rovnou ve třech kategoriích. Od odborné poroty získala ocenění za termínovaný vklad a vyhrála i obě ceny speciální. Cenu veřejnosti si odnesla za nejlepší spořicí účet, který se svými podmínkami neustále drží na předních příčkách srovnávačů a již zmiňovanou Cenu Finparády za multibankovní appku Richee, která je na našem trhu ojedinělá a orientovaná velmi proklientsky.

My sami si myslíme, že Richee si výhru zaslouží. Máme ohromnou radost, navíc je to pro nás i velká motivace neustále Richeeho rozvíjet tak, aby vám co nejvíce vyhovoval a našli jste v něm vše, co ke správě svých financí potřebujete. Prostě a jednoduše nezakrnět a posouvat se pořád směrem kupředu. Neustále makáme na nových funkcích, na napojení bank a vychytávkách, které se zdají malé, ale ve výsledku mnoho věcí zjednodušují.

Máme hezky našlápnuto k tomu, aby rok 2019 byl rokem Richeeho, a to ve všech směrech. Nedávno jsme spustili jednodušší proces onboardingu, který je velkým zjednodušením pro všechny nově příchozí. Nemusíte se registrovat, abyste Richeeapp mohli používat – pokud chcete, můžete si založit uživatelský profil a využívat virtuální účty.

Appku si tak osaháte zevnitř a připojit banky si můžete kdykoliv později. Také můžete použít jako druhý doklad např. kartičku zdravotní pojišťovny, studentský průkaz nebo třeba rodný list. I to je příjemná změna, co myslíte?

🕙 Přidáno 18.6.2019
📂 Kategorie: Finance

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře