Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Projektor Samsung The Freestyle má vymazlené funkce a promít

Společnost Samsung představuje The Freestyle, projektor, který chce dokázat, že i malé a přenosné zařízení může nabídnout nekompromisní obrazovou kvalitu. Přímá podpora streamovacích služeb, Full HD rozlišení, inteligentní kalibrace – to je jen pár věcí, které The Freestyle umí. Zvládne toho ale mnohem více. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Projektor The Freestyle je jedním z nejzajímavějších zařízení, která Samsung představil na letošním veletrhu CES 2022. Nabitý funkcemi dokázal zaujmout i v konkurenci technologicky pokročilých televizorů a nabízí další možnost, jak si vychutnat oblíbené filmy a seriály. A na rozdíl od televizí připevněných ke stěně skutečně kdykoliv a kdekoliv.

The Freestyle má totiž podobu jednoduchého tubusu, upevněného ve stabilním stojanu, v němž se může volně otáčet v úhlu 180°. To znamená, že může mířit kolmo před sebe, na strop, ale i kamkoli mezi tím. V každé pozici je projektor pevně zaaretován a dá vám o tom vědět výrazným cvaknutím. Celé zařízení tak vizuálně připomíná spíše reflektor než klasický, často dosti rozměrný projektor. Díky váze pouhých 0,8 kg, délce tubusu 15,5 cm a průměru necelých 9,5 cm je tohle projektor velmi vhodný k častému převážení.

Chcete promítat nejen doma, ale i třeba s přáteli na zahradní party nebo na chalupě? Samsung The Freestyle vám to umožní a navíc bez složitého nastavování a kalibrace obrazu. Stačí jen umístit projektor, nastavit úhel a zapnout. Sám přístroj se postará o to, aby byl obraz perfektní – vždy ostrý, v poměru 16 : 9 a hlavně vodorovný. A to i ve chvíli, kdy bude projektor stát na nerovném povrchu. Obraz může mít úhlopříčku od 30 do 100 palců a nabídne dynamické barvy i podporu HDR 10. Kalibrace podle povrchu, na který právě promítáte, je možná například v telefonech Samsung nebo iPhone.

Projektor The Freestyle má zabudované 360° reproduktory, které ozvučí celou místnost. O kvalitní zvuk se stará speciální jednotka o výkonu 5 W, která využívá benefitů speciálního systému proti vibracím.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 27.1.2022
📂 Kategorie: Film

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře