Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Přehled slev v obchodních centrech

Nakupování na internetu má řadu výhod. Mezi ty hlavní patří fakt, že můžete snadno porovnat ceny za pomoci cenových srovnávačů a vždy tak získat tu nejvýhodnější cenu. I po přičtení nákladů na dopravu stále získáte lepší nabídku než v kamenné prodejně. Navíc můžete využívat on-line slevové kódy. Kamenné obchody na druhé straně musí držet ceny výše, aby zaplatily prodavačky a provoz prodejny. Zboží si tu ale můžeme, v případě oblečení, vyzkoušet a důkladně prohlédnout což je proti internetovému nákupu velké plus. Je možné obě výhody zkombinovat? Díky slevovému portálu SlevovyKupon.net to možné je.

SlevovyKupon.net Vám přináší kompletní seznam obchodních center v celé České republice a k nim odkazy na slevové kódy pro téměř všechny prodejny v nich. Pokud máte ve Vašem městě plnohodnotné obchodní centrum🡕 s obchody českých i zahraničních řetězců, můžete se těšit na významné úspory. Jednat se může třeba o prodejny Tchibo🡕 .cz, Alza🡕 .cz, Euronics.cz, Okay.cz, Baťa.cz, Orsay.com a spousty dalších...

Velká většina řetězců obchodů, které sídlí v obchodních centrech, nabízí možnost odběru zboží z e-shopu přímo na prodejnách a velmi často také dopravu do prodejen zcela zdarma. Vy tak získáváte výhodnější internetovou cenu, možnost ušetřit díky slevovým kódům a zároveň můžete zboží vyzkoušet na prodejně, prohlédnout si ho a následně zaplatit hotově nebo kartou. Pokud se Vám zboží nebude líbit, můžete jej na prodejně zanechat nebo požádat o výměnu za jinou velikost či variantu. Tím Vám odpadají náklady na případné vracení poštou zpátky do skladu.

Jak používat tuto novou funkcionalitu?

Na portálu SlevovyKupon.net přejdete do sekce obchodních center. Zde naleznete abecední seznam měst. Po výběru města se objeví krátký seznam jednotlivých obchodních center a následně v nich seznam slevových kódů a akčních nabídek, které jsou právě aktuální. K nim Vám také profil centra zobrazí přesnou adresu, abyste se k němu snadněji dostali.

Nezapomeňte ovšem, že velká část těchto akčních nabídek je platná pouze pro internetový nákup. Pokud s kódem přijdete na pokladnu kamenné prodejny, prodavačka Vás nejspíš odkáže na e-shop. Před svou návštěvou si proto zboží nejprve zakupte a zvolte dopravu na pobočku. Obchody zpravidla nepožadují žádnou kompenzaci za zboží, které neodeberete z prodejen.

Odběr zboží na prodejnách má také ještě jednu zásadní výhodu, kterou využijete především, pokud nakupujete dárky. Pro tento typ nákupu platí stejná pravidla jako pro nákup na internetu. Vy tak můžete zboží vrátit minimálně v zákonné lhůtě 14 dnů nebo i déle, pokud to obchodní podmínky obchodu stan🡕 ovují.

Líbí se Vám tato nová funkcionalita portálu SlevovyKupon.net? Pokud ano, nezapomeňte se o ní zmínit svým přátelům, rodině a známým. Těch pár minut času, které strávíte vyhledáváním výhodnější internetové nabídky se Vám rozhodně vyplatí. Ze svého nákupu budete mít zajisté lepší pocit, když za stejný produkt zaplatíte až o desítky procent méně, než zákazník před Vámi ve frontě u pokladny, který svou internetovou přípravu zanedbal.

Přehled celkem 372 obchodních center v ČR naleznete na na serveru SlevovyKupon.net.

🕙 Přidáno 13.6.2019
📂 Kategorie: Internet

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře