Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Poslední Tipcup od Tipsportu

Závěrečný letošní Tipcup je v plném proudu. Tedy poslední možnost, jak se z Tipcupů probojovat na Turnaj mistrů o 3 mega (vítěz přitom získá 1 milion korun). Mistrovství v sázení má zároveň mnohem vyšší dotaci než klasické Tipcupy – přes 2,5 milionu Netů! Kvalifikace skončila v pátek 10. září, vrchol proběhne 5. listopadu. Celkový vítěz Mistrovství v sázení shrábne 200 000 Netů, poražený finalista obdrží 100 tisíc. Velmi slušnou odměnu získají i vyřazení semifinalisté (25 000 Netů) a čtvrtfinalisté (10 000 Netů).

Soutěž se hraje výhradně na webu/mobilní aplikaci a pro účast v ní stačí být řádně registrovaným účastníkem internetového sázení u Tipsportu v Česku, na Slovensku, nebo u Chance.

Mistrovství v sázení odstartovalo 1. září desetidenní kvalifikací. V ní hráli všichni sázející proti sobě, a to s denním limitem 50 Kč. Kvalda vyvrcholila 10. 9. Tři nejlepší z kvalifikace si odnesli 10 000 Netů! Odměny se dočkalo 500 nejlepších hráčů z kvalifikace.

Všech 16 384 nejúspěš­nějších soutěž🡕 ících z kvaldy bude rozděleno do čtyřčlenných skupin (skupiny 1), ze kterých postoupí vždy dva nejlepší. Druhé, třetí i čtvrté skupinové kolo (skupiny 2, skupiny 3 a skupiny 4) proběhne stejně. Všechna čtyři skupinová kola budou trvat čtyři kalendářní dny.

Po skupinových kolech přijdou na řadu tradiční bitvy jeden na jednoho až do úplného konce. Každé vyřazovací kolo potrvá také čtyři kalendářní dny. Vrcholem bude finále v pátek 5. listopadu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 14.9.2021
📂 Kategorie: Zábava

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře