Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Pilulka otevřela největší lékárnu v ČR

Česká skupina Pilulka provozující největší online lékárnu Pilulka.cz otevřela v Olomouci největší kamennou lékárnu v České republice. Na ploše přes 3600 m² nabízí přes 400 000 kusů léků, doplňků stravy a produktů pro zdraví a zdravý životní styl. Provoz lékárny je uzpůsoben zejména zásilkovému výdeji a bude obsluhovat zákazníky z celé Moravy s doručením v den objednání.

"Nové logistické centrum se také stan🡕 e odrazovým můstkem pro expanzi do sousedního Rakouska, kde bude online lékárna vystupovat pod názvem Pilulka.at. Vstup na rakouský trh je plánován na začátek prosince tohoto roku," dodává Michal Hanáček, provozní ředitel Pilulky. Strategické umístění umožní Pilulce zlepšit obslužnost zákazníků nejen v Brně, Ostravě a Olomouci, ale i na celé Moravě. Společně s distribučním skladem budou v nové lokalitě otevřeny i Pilulka Boxy a možnost doručení nákupu se službou Pilulka Expres až ke dveřím. "Splácíme dluh našim zákazníkům na Moravě. Investovali jsme vyšší desítky milionů korun, abychom i na Moravě nabídli služby, na které jsou již roky zvyklí pražští zákazníci. Od tohoto okamžiku se mohou zákazníci těšit, že v ulicích měst a obcí na Moravě uvidí flotilu aut Pilulka Expres, které jsou synonymem lékárny v kapse,” dodává Martin Kasa, spoluzakladatel Pilulky. Nákup z rukou zaměstnanců Pilulky si mohou také převzít obyvatelé Prahy, středních Čech, Hradce Králové a Pardubic. Službu Pilulka Expres může nyní využít téměř polovina lidí v České republice.

Dle aktuálních průzkumů zákazníci Pilulky nejvíce oceňují nejširší nabídku produktů mezi online
lékárnami a nízké ceny u nejžádanějších položek. Čtvrtinu objednávek tvoří objednávky přes mobilní aplikaci Pilulka.cz, která je nejlépe hodnocenou lékárenskou aplikací v ČR. Mezi oblíbené způsoby dopravy patří vlastní kurýrní služba Pilulka Expres s doručením v den objednávky (od 9:00 až do 21:00) a flexibilní vyzvednutí nákupu v Pilulka Boxech.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 4.5.2023
📂 Kategorie: Zdraví

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře