Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Philips OneBlade se nově postará nejen o vaši tvář

Nový model Philips OneBlade QP2630/30 dokáže nejen precizně zastřihovat, tvarovat a holit vousy, a to doslova jedním tahem a bez podráždění. Poradí si i s chlupy po celém těle včetně citlivých oblastí, aniž by pokožku pořezal. OneBlade také maximálně vyhovuje mužům, kteří rádi experimentují s tvarem a délkou svých vousů, protože neholí tak hladce jako žiletka.

Unikátní technologie OneBlade

Unikátní technologie OneBlade nabízí ostří pohybující se rychlostí 200 kmitů za vteřinu, které usměrní i ty nejdelší vousy přesně tak, jak jejich majitel potřebuje. OneBlade se během holení navíc vůbec nedostane do kontaktu s pokožkou, takže ji nijak nedráždí ani ji nemůže pořezat. Zároveň nabízí systém dvojí ochrany, tedy hladký povrch a oblé špičky, takže je pokožka ještě více chráněna před podrážděním.

Pro dokonalé strniště si můžete vybrat jeden ze čtyř hřebenových nástavců na úpravu vousů o délce 1, 2, 3 nebo 5 mm. Vousy můžete i tvarovat, a to díky oboustrannému břitu, který umožňuje holit vousy oběma směry a během několika vteřin dosáhnout požadovaného tvaru. OneBlade také dokonale kopíruje rysy tváře, díky čemuž upravíte i hůře dostupná místa.

Oblasti použití

Třímilimetrový hřebenový nástavec, který u nového modelu OneBlade také najdete, je určen na zastřihování chlupů na těle. Zvládne je dokonce zastřihovat ve všech směrech pro co největší pohodlí. Pro oholení citlivých oblastí použijte břit na tělo, který je vybaven speciálním ochranným nástavcem proti pořezání a podráždění.

OneBlade můžete používat nasucho i namokro, protože je vodotěsný - po použití jej stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou. Břity na tvář i tělo vydrží přibližně čtyři měsíce a poté nastává čas na jejich výměnu. Myslet na to ale nemusíte, protože OneBlade břity obsahují indikátor použití. Během používání se na břitu začne postupně objevovat zelený proužek, a ve chvíli, kdy už je zřetelně viditelný, nastává správný čas nasadit břit nový.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 19.6.2019
📂 Kategorie: Krása

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře