Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Pět důvodů, proč si vybrat mobil od Motoroly

Telefony od společnosti Motorola nelze na trhu minout. Vybírat můžete ze široké škály modelů, které uspokojí většinu uživatelů – od těch, kteří vyžadují jen základní funkce, až po ty náročné. Všechny spojuje pohledný design a důraz na moderní funkce. Pokud váháte nad koupí nového mobilu a rozhodujete se mezi více značkami, níže jsme pro vás připravili pětici důvodů, proč telefony Motorola vyzkoušet.

Také vás rozčiluje, když si pustíte nový telefon a on už je od výrobce plný všemožného balastu, zbytečných aplikací a reklam, které nechcete? Vy je pak musíte odinstalovávat, abyste si mobil upravili podle svých představ. U smartphonů od Motoroly nemusíte. Jsou totiž vybaveny čistým operačním systémem Android, tedy bez jakékoliv vlastní nástavby, která by chod systému zpomalovala a spotřebovávala energii z baterie navíc.

Jediné, co Motorola přidala, je aplikace Moto, díky níž můžete telefony ovládat pomocí návykových gest. Příklady? Dvakrát zaklepete a rozsvítí se svítilna. Nesmírně prak🡕 tické, když třeba potmě hledáte klíče. Dvakrát telefonem zatočíte a zapne se kamera. Super na zachycení momentek. Tím to samozřejmě nekončí a těšit se můžete na několik dalších gest.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.1.2023
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře