Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Pečujte o své oči a chraňte je

Zrak patří k našim nejdůležitějším smyslům a jeho poškození bývá často nevratné. Základní ochranou očí bývají vhodné brýle🡕 . Ochranné brýle🡕 je nutné vybírat podle toho, s jakými materiály člověk pracuje a v jakém prostředí a ne pouze podle ceny. Investice do bezpečí a ochrany zdraví by měla být ta poslední, na které se bude šetřit.

Značka uvex nabízí ochranné brýle🡕 pro každé pracoviště, sport i volný čas. uvex je lídrem v inovativních technologiích, a tak brýle🡕 této značky poskytují maximální ochranu. Dalším bonusem brýlí uvex je absolutní pohodlí při jejich nošení. Je pochopitelné, že pouze ochranné pracovní pomůcky, které jsou pohodlné a neomezují při práci, budou vždy a řádně požívány. V minulosti měli problém s používáním ochranných pracovních brýlí ti pracovníci, kteří používají ještě brýle🡕 korekční. Mnohdy jediným řešením bývalo používání brýlí přes brýle🡕 , a to opravdu přináší velké nepohodlí a omezení při práci. uvex přišel s řešením i pro pracovníky, kteří potřebují korekční brýle🡕 . Ochranné korekční brýle🡕 jako individuální ochranná pomůcka vyrobená dle potřeb konkrétního pracovníka.

K ochraně očí patří nejen používání kvalitních ochranných brýlí, ale i pravidelné návštěvy lékaře a nepodceňování únavy očí. Proti únavě očí zejména při dlouhodobém soustředěném pohledu do jednoho místa pomáhá jednou za půl hodiny až hodinu přerušit práci, projít se a svůj zrak zaměřit někam do dálky – nejlépe do zeleně přírody. Oči si tak odpočinou a zrak se opět vyjasní.
Závěrečné doporučení pro všechny. Chraňte své zdraví. Značka uvex se vám s tím svými produkty snaží maximálně pomoci. Veškeré ochranné pracovní pomůcky značky uvex můžete koupit u společnosti UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.

https://www.uvex-safety.cz/cs/produkty/ochranne-bryle/
https://www.uvex-safety.cz/cs/produkty/individualni-oop/

🕙 Přidáno 25.10.2021
📂 Kategorie: Zdraví

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře