Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Parfumerie Elnino.cz je již počtvrté nejkvalitnější

Společnost el nino parfum s.r.o. byla již počtvrté za sebou vyhlášena nejlepším internetovým obchodem ve svém oboru, díky přetrvávající spokojenosti zákazníků. Zákazníci e-shopů v tradiční anketě ShopRoku 2012 tak určili svého oblíbeného prodejce parfém🡕 ů Elnino.cz jako nejkvalitnější obchod. "Úspěchu si velmi ceníme a jsme na něj opravdu pyšni.

Ocenění je pro nás zároveň důkazem kvality práce všech našich zaměstnanců a je pro nás i nadále motivací dělat vše pro to, aby bylo pro naše zákazníky i nadále nakupování u nás příjemné a především výhodné," uvedl s úsměvem Luboš Polívka, jednatel společnosti. "Ocenění je pro nás také potvrzením toho, že naše nekompromisní snaha o špičkovou kvalitu zboží i služeb je správnou volbou," dodal s hrdostí Luboš Polívka. Internetový obchod s parfémy🡕 Elnino.cz tak opětovně potvrdil, že patří mezi nejlepší a nejkvalitnější české internetové obchody. "Vážíme si každého ocenění naší práce.

Toto ocenění je pro nás však velmi významné už proto, že nám jej udělili právě naši zákazníci, na jejichž spokojenosti je soutěž🡕 založena," podotkl jednatel společnosti Luboš Polívka. "Celý tým společnosti el nino parfum s.r.o. projevuje velký dík všem svým věrným i novým zákazníkům, kteří dávají den co den najevo svou spokojenost nejen s nabízenými produkty a službami, ale také fungováním obchodu," uvedl na závěr Luboš Polívka s tím, že i nadále se bude společnost el nino parfum s.r.o. snažit ocenění i v dalším roce obhájit.

🕙 Přidáno 12.6.2019
📂 Kategorie: Krása

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře