Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Objevte systém MegaTank

Pro všechny z vás, kteří plánujete velmi často tisknout velké objemy dokumentů, obrázků či fotek a zároveň za tisk ještě ušetřit, je tady systém Canon MegaTank – tiskárny a multifunkce s velkoobjemovými dolévacími zásobníky na inkoust. Tato zařízení mají sice vyšší pořizovací cenu, ale v této ceně je již zahrnutý inkoust v takovém objemu, že zvládnete vytisknout klidně několik tisíc stran na jedno naplnění. To má v konečném důsledku velmi pozitivní vliv na výrazně nižší celkové náklady v dlouhodobějším časovém horizontu.

Pro univerzální domácí tisk dokumentů, obrázků a fotografií je zde řada čtyřbarevných MegaTank tiskáren PIXMA G. Tyto modely pracují se systémem tzv. hybridního inkoustu, kde černý inkoust je pigmentový a zajišťuje kvalitní a odolné černobílé výtisky dokumentů, které se nerozpíjejí a nerozmazávají ani při navlhčení. Ostatní barvy (azurová, purpurová a žlutá) představují pak inkousty na bázi barviv (tzv. dye-based), které jsou vhodné pro tisk fotografií a obrázků i na fotografická média.

Vstupním multifunkčním modelem je v nabídce Canonu například novinka PIXMA G2430. Nabízí tisk rychlostí 11 str./min černobíle a 6 str./min barevně, bezokrajový tisk fotografií do formátu A4, zadní podavač s kapacitou 100 listů běžného papíru a zaručuje snadnou a čistou práci díky systému lahvi🡕 ček, které není při doplňování inkoustu třeba mačkat. Bez problémů je i údržba tiskárny, protože je zde již samozřejmostí uživatelsky vyměnitelný zásobník na odpadní inkoust (údržbová nádobka), který lze zakoupit jako běžný spotřební materiál (označení MC-G04).

Model PIXMA G3430 k výše zmíněnému přidává ještě Wi-Fi konektivitu zajišťující nejen bezdrátovou komunikaci, ovládání a správu z počítače nebo chytrého zařízení, ale i možnost připojení k internetu. Díky tomu lze propojit tiskárnu službou PIXMA/MAXIFY Cloud Link s nejrůznějšími aplikacemi a cloudovými úložišti, a výrazně tak rozšířit možnosti a funkcionalitu.

Oba tyto modely se dodávají se sadou stan🡕 dardních inkoustových lahví, která zajistí výtěžnost 3 900, potažmo 4 600 stran (úsporný režim; čb/barva). K dispozici jsou však ještě lahve🡕 s vysokou výtěžností, které nabízejí výtěžnost až 7 600 stran černobíle či 8 100 stran barevně (v úsporném režimu).

Multifunkce tiskovým výkonem příbuzné dvěma předešlým nesou označení G2470 a G3470. Liší se především přehlednějším a pohodlnějším ovládáním díky integrovanému černobílému displeji a k němu příslušným tlačíkům. Displej u modelu G2470 je segmentový, zatímco PIXMA G3470 disponuje pokročilejším grafickým displejem s podsvětlením. Tento model se navíc nabízí ve třech barevných variantách – černé, bílé a červené.

"Sedmdesátkovou" řadu pak uzavírá PIXMA G4470, jež vychází z modelu G3470, ale přidává navíc fax a skener s ADF podavačem pro skenování většího množství dokumentů najednou.

V balení u všech těchto modelů (G2470, G3470 a G4470) naleznete lahve🡕 s vysokou výtěžností umožňující vytisknout až 7 600 stran černobíle či 8 100 stran barevně (v úsporném režimu).


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 6.6.2023
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře