Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Nový portál od společnosti Bosch nabízí spoustu výhod

Bosch PRO360 je nový portál společnosti Bosch Professional, který zákazníkům poskytuje řadu výhod. Ti si zde mohou například zobrazit veškeré své nářadí, najít svou záruku nebo třeba získat informace o produktech. Součástí portálu je pak i bezplatné prodloužení záruky k nářadí Bosch Professional na 3 roky. Výhod všech současných i budoucích služeb Bosch Professional přitom mohou uživatelé využívat pohodlně na jednom místě.

Na portálu Bosch PRO360 najdete vše na jednom místě

Jistě se s námi shodnete, že informace o veškerém svém nářadí včetně například přehledu o zárukách je nejlepší mít na jednom místě. To přesně umožňuje nový portál Bosch PRO360. Nahrazuje starou platformu a přináší uživatelům několik výhod. Najdou zde veškeré informace o svém i dalším nářadí, jeho záruce i jejím prodloužení zdarma na 3 roky. K tomu si mohou přečíst recenze od dalších profesionálů.

Portál Bosch PRO360 je přístupný několika způsoby. V prvé řadě jako aplikace pro mobilní telefony. Aplikace se jmenuje Bosch PRO360 a lze si ji zdarma stáhnout pro iOS i Android. Jedná se o aplikaci pro koncové či jinými slovy běžné zákazníky, a to soukromé, profesionální nebo firemní uživatele. Prodejcům slouží aplikace Bosch PRO360 B2B (iOS, Android).

Portál Bosch PRO360 je ale přístupný i z počítače, a to na této webové stránce. Přístup do aplikace i na webovou stránku je zdarma, nutné je pouze mít své Bosch ID. Pokud je již máte založeno, například to, které jste používali na starém portálu, můžete je použít i pro ten nový. V opačném případě se zaregistrujte. Je to opět zdarma a otázka chvilky.

Aplikace PRO360 nabízí tyto funkce

Záruka 3 roky – na portálu PRO360 si můžete prodloužit záruku na své nářadí, a to přímo ze svého telefonu nebo počítače. Tato nabídka je k dispozici zdarma pro nářadí, měřicí přístroje Bosch Professional včetně akumulátorů a nabíječek systému 18V Bosch Professional. Prodlouženou záruku získáte po registraci do 4 týdnů od koupě produktu, a to zadáním údajů nebo pomocí funkce skenování.

Digitální záruční list – díky portálu PRO360 už záruční listy pro své nářadí neztratíte ani je nebudete muset nikde hledat. Zde je najdete na jednom místě a přehledně.
Informace o výrobku – přímo v aplikaci nebo na webové stránce PRO360 se dostanete ke katalogu svých i dalších výrobků. Snadno a rychle tak získáte přístup k podrobnostem o jednotlivých zařízeních.

Hodnocení od profesionálů – v aplikaci nebo na webu PRO360 naleznete také recenze i názory ostatních uživatelů na jednotlivé produkty. Do debat se můžete zapojit i vy.

🕙 Přidáno 26.11.2022
📂 Kategorie: Průmysl

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře