Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Najděte dokonalý vánoční dárek s MSI

Zima je tady a to je kromě radovánek na sněhu i vhodná příležitost zalézt do svého hráčského doupěte. Ideálně, když bylo jeho centrum, tedy herní počítač, vylepšený nějakým novým komponentem nebo když vám na stole trůní zbrusu nová mašina či monitor. Díky právě probíhající vánoční akci🡕 na produkty MSI můžete ušetřit nebo získat dárek v podobě poukazu na Steam při pořízení nových komponentů, herních židlí, herních počítačů či monitorů. Jak na to?

MSI Vánoční akce🡕

Ušetřit nebo získat dárek? Vánoční akce🡕 s MSI nabízí obojí. Ve vánoční akci🡕 na produkty MSI se kombinuje více různých benefitů. K vybraným produktům dostanete dárek, při pořízení jiných dostanete nezanedbatelnou slevu až 2 045 Kč. Jak to tedy v jednotlivých kategoriích vypadá?

Vánoční akce🡕 na produkty MSI trvá od 1. do 31. prosince 2021.

Komponenty a herní židle🡕

Pokud máte v plánu jen upgrade stávajícího systému, zde si vyberete. MSI připravilo předvánoční cashback akci🡕 na vybrané produkty. Připraveny jsou základní desky, vodní chlazení, ventilátor, napájecí zdroje a také PC skříně. Cashback akce🡕 se týká i vybraných herních židlí.

Jak cashback získat?

Postup pro získání slevy🡕 na vybrané produkty je jednoduchý:

Po nákupu se zaregistrujte na webu MSI Members Center.

Svůj produkt v období od 1. do 31. ledna 2022 zaregistrujte. K žádosti o cashback přiložte fotografii štítku se sériovém číslem na výrobku a rovněž přiložte kopii faktury/účtenky k objednávce.

Zkontrolujte správnost všech údajů a odešlete je. Jakmile bude žádost schválena, obdržíte e-mail o cashbacku.

Částka vám bude vrácena na e-mailovou adresu uvedenou při registraci.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.12.2021
📂 Kategorie: Počítače

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře