Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Mobilní telefony Tecno vstupují na český trh

Na český trh vstupují mobilní telefony Tecno. Můžeme se těšit z dvojice modelových řad a celkem 5 modelů, které jsou nyní dostupné na našem území. Co tyto modely zvládnou a jaké jsou vlastně přednosti značky Tecno?

Značka Tecno přichází k nám a přináší svou vizi dostupných moderních technologií

Značka Tecno patří pod společnost TRANSSION Holdings se sídlem v čínském Šen-čenu. V portfoliu této inovativní firmy můžeme nalézt tablety, nositelnou elektroniku, zařízení AIoT a hlavně výkonné mobilní telefony. S těmi má potřebné zkušenosti, protože je dodává již do více než 70 zemí po celém světě. Jejím motem je "Stop At Nothing", což v překladu znamená "Nezastavit se před ničím". Cílem je nabídnout nejlepší technologie ve formě stylových a inteligentních produktů.

Nyní se firma z jiných trhů rozšiřuje také k nám. Již má za sebou úspěchy třeba na africkém kontinentě, kde se už 5 let po sobě umístila mezi 6 nejobdivovanějšími značkami. Její zaměření v oblasti telefonů je především na tyto 4 aspekty – vývoj široce dostupných technických řešení, inovativní design, kvalitní fotoaparát a umělá inteligence. V České republice a na Slovensku je oficiálním distributorem značky společnost Witty s. r. o.

Řada Tecno Camon 18 je jako dělaná pro náročné fotografy

Implementací nejlepších možných technologií si Tecno Camon 18 Premier zasluhuje místo na výsluní. Jde třeba o skvělý 6,7" displej typu AMOLED s velmi rychlou obnovovací frekvencí 120 Hz. Po stránce výkonu se můžete těšit z čipu Helio G96 a 8 GB operační paměti. Do vnitřní kapacity 256 GB, rozšiřitelné o paměťové karty, pak uložíte nejen spoustu fotek a videí.

🕙 Přidáno 19.5.2022
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře