Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Kontrola domu termokamerou

Kvalitní termokamera vytvářející ostré a detailní infračervené snímky pomáhá při analýze pláště budov. Termografická měření úniku tepla odhalí špatně tepelně izolovaná místa i tepelné mosty.

Termokamera je ideální pro měření a dokumentaci energetických ztrát nejen u obvodového zdiva domu, ale i u oken, dveří, žaluzií a různých výklenků. Termografické měření lze využít i na kontrolu úniků tepla střešní konstrukcí. Snímek lze pořídit pro celou budovu nebo je možné zaměřit se na detailní oblasti. Více snímků pořízených z malé vzdálenosti lze spojit do jednoho, a tak přehledně rozpoznat nerovnoměrnosti teploty na velké ploše budovy. Detailním snímkováním lze dobře odhalit tepelné mosty a místa, kde dochází ke kondenzaci par ve zdivu a ke vzniku nebezpečných plísní. Každý, kdo chce snížit náklady za vytápění a zlepšit komfort bydlení, by měl nejprve pomocí infrakamery odhalit místa s největšími úniky tepla a na základě tohoto snímkování přijmout nejvhodnější opatření a způsoby zateplení.

Měření se provádí v období, kdy je velký rozdíl teplot v exteriéru a v interiéru. Nadcházející zimní období tak bude ideálním časem, kdy monitoring úniků tepla kvalitní termokamerou provádět.
V případě zájmu o odhalení míst s největšími úniky tepla u vašeho domu kontaktujte společnost Stav Agency s.r.o. z Liberce. Odborně proškolení pracovníci uvedené společnosti provedou snímkování domu a doporučí nejvhodnější způsob, jak místa s velkým únikem tepla opravit.

https://www.stav-agency.cz/scsdc/zateplovani-budov/
https://www.stav-agency.cz/stavebni-cinnost/vystavba-rodinnych-domu/

🕙 Přidáno 11.11.2022
📂 Kategorie: Stavebnictví

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře

Timothyhak (2024-02-23):
purchase Lipitor : zofran odt 4 mg tablets priligy generika dapoxetine kaufen https://onlinexlpharmacy.top

glsloky (2024-02-23):
лечебная база или памятники Африки шины Гудиер https://samoylovaoxana.ru/tag/otdyh-osenyu/ Ещё можно узнать: брокер gerchik co Гостиницы

Matthewgaf (2024-02-23):
svetlanamag ru - svetlanamagg @ yandex ru Моя подруга порекомендовала мне обратиться к магу Светлане за ритуалом приворота. Я была скептически настроена, но решила попробовать. Результат превзошел все мои ожидания! Спустя некоторое время мой возлюбленный стал более внимательным и заботливым ко мне. -настоящие сильные маги -отличить настоящего мага шарлатана -маги по приворотам настоящие -настоящие маги мира

mozggo (2024-02-23):
Contra contrariis curantur — Противное излечивается противным.

AgnesNible (2024-02-23):
Hello, dear readers! What do you recommend? What is the best slot to play where the chances of winning are higher?