Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

KFC rozšíří počet restaurací do konce roku na 115

KFC plánuje ještě do konce roku otevřít čtyři nové restaurace a rozšíří tak jejich počet v Česku na 115. Zájem je i o rozvoz, který zaznamenává nárůst o 50 %.

KFC, řetězec rychlého občerstvení, plánuje ještě do konce letošního roku otevřít čtyři restaurace: v Táboře, v Praze, u D1 v Ivanovicích a v Trutnově. Letos dosud otevřel tři nové restaurace (v Příbrami, v Praze na Strakonické a na D10 v Příšovicích ve směru na Turnov). Celkem tak bude mít letos řetězec 115 poboček. "Příští rok bychom rádi uzavřeli s číslem 120," říká k budoucnosti Libor Hubík, prezident značky KFC pro Česko, Rakousko a Německo.

Nové restaurace se KFC snaží otevírat s možností drive in, a to kvůli obavám z příchodu další pandemie. Právě tento způsob prodeje se v pandemii osvědčil. Nové restaurace plánuje stavět u dálničních tahů nebo se soustředí na vytíženější silnice v regionech.

KFC také dobře hodnotí služba KFC Rozvoz, která zažila letos ve srovnání s rokem 2020 výrazný růst. "V porovnání s minulým rokem se počet transakcí z rozvozu zvedl o 50 %,” uvedl Libor Hubík. Rozvoz tvoří 15 % z celkových objednávek. Oproti období před pandemií zároveň stoupla i hodnota průměrné objednávky, a to přibližně o 10 %. Služba je aktuálně dostupná ve 37 městech, nejnověji v Příbrami. KFC má vlastní flotilu, kterou pokrývá okolo 65 % objednávek, zbytek se uskuteční přes partnery.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 23.10.2021
📂 Kategorie: Restaurace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře