Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

K objednávce Samsung Galaxy A53 5G získáte dárek na Alza.cz

Oblíbená řada telefonů vyšší střední třídy Samsung Galaxy A je zase o něco širší. Nově ji korejský gigant rozšířil o model Galaxy A53 5G. Ten nabídne podporu 5G sítí, trojitý fotoaparát, baterii o kapacitě 5 000 mAh nebo třeba odolnost IP67. Nový telefon se představil 17. března a prodávat se začne 1. dubna. Už od data představení si ale novinku můžete objednat a k tomu získáte také dárek: bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live. Jak na to?

Bezdrátová True Wireless sluchátka Samsung Galaxy Buds Live se budou s vaším novým telefonem Samsung Galaxy A53 5G skvěle doplňovat. Vypadají luxusně a díky speciálnímu tvaru v uchu perfektně drží. Velmi dobře je na tom i zvuk, který zajišťují vesta🡕 věné 12mm reproduktory AKG v kombinaci s výkonným driverem a posíleným basovým kanálem. Technologie aktivní eliminace okolního hluku (ANC) zajistí, že vám poslech nebude nic rušit a k dispozici je i trojice mikrofonů, která se postará o bezchybné zachycení vašeho hlasu při telefonických hovorech.

Svůj nákup do 24. 4. 2022 zaregistrujte v aplikaci Samsung Members, která je již v novém telefonu předinstalována.

Po potvrzení registrace si v aplikaci vyzvedněte poukaz s unikátním kódem. Lze tak učinit pouze na zaregistrovaném telefonu a do sedmi dnů od obdržení e-mailu s informací o úspěšné registraci.

Kód použijte na stránce novysamsung.cz. Sluchátka Samsung Galaxy Buds Live budou odeslána na adresu uvedenou při registraci. Nejzazším termínem pro uplatnění kódu k vyzvednutí bonusu je 31. 5. 2022.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 5.4.2022
📂 Kategorie: Komunikace

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře