Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Hubnutí je s chytrými váhami ETA hračka

Cukroví, bramborový salát, řízky, pochutiny všeho druhu a k tomu jenom minimum pohybu. Vánoce jsou prostě obdobím, kdy se přibírá na váze. A pak je tu leden, kdy se naopak nabytá váha shazuje. A ideálně, když se ji podaří snížit ještě o něco více. Přece jenom léto a plavková sezóna se nezadržitelně blíží. Ať už jste si dali novoroční předsevzetí, že zhubnete, nebo se prostě chcete dostat zpátky (alespoň) na svou předvánoční váhu, zdatným pomocníkem se vám stan🡕 e chytrá váha. Skvěle k tomu poslouží osobní váhy ETA. Pojďme se podívat na to, co vše umí, ale i na to, na čem se může cesta za snížením hmotnosti zadrhnout.

Základem toho, aby se vám podařilo zhubnout, je tzv. kalorický deficit. To znamená, že pro to, aby vaše tělo začalo hmotnost ztrácet, je nutné více energie vydat, než přijmout. To je základní poučka pro úspěšné hubnutí. Abyste tohoto stavu docílili, je vhodné kombinovat dva způsoby: Přidat na výdeji energie, tedy zařadit do své denní rutiny více pohybu, a zároveň ubrat příjem kalorií.

Upravte si jídelníček tak, aby v něm dominovaly zdravější potraviny, které ale tělu dodávají méně kalorií. Začněte například tím, že místo džusů a limonád budete pít čistou vodou, případně si přestanete sladit kávu🡕 . I malé krůčky se počítají.

Pokud se snažíte zhubnout, chytrá váha se může stát skvělým pomocníkem. A to právě díky těm chytrým funkcím, jež povyšují její schopnost nad pouhé sledování hmotnosti. Jednou z nejčastějších příčin, proč dochází při hubnutí k selháním, je ztráta motivace. Chytrá váha se totiž může stát skvělým parťákem schopným vám k hubnutí dodat právě i potřebnou motivaci.

🕙 Přidáno 5.2.2023
📂 Kategorie: Zdraví

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře