Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Huawei FreeBuds Pro 3 jsou stylová a výkonná True Wireless

Nejnovější True Wireless sluchátka Huawei FreeBuds Pro 3 přichází v moderním odolném provedení. Drobné špunty nyní ještě lépe drží v uších a kvalitnímu poslechu napomůže třeba i lepší schopnost odhlučnění nežádoucího hluku z okolí. Huawei do nich zkrátka vsadil to nejlepší.

Huawei FreeBuds Pro 3 jsou novou generací úspěšných Huawei FreeBuds Pro 2. Výrobce si dal záležet na vylepšení celkového uživatelského zážitku včetně ergonomie vyndání obou špuntů z otevíracího pouzdra. Nyní jsou při jeho otevření díky přepracovanému kloubu více na očích, a lze je tak pohodlněji vyndat.

Stylové skleněné pouzdro Huawei FreeBuds Pro 3 se také lépe schová v dlani díky menším rozměrům. Klesla rovněž hmotnost každého sluchátka a pro komfortní nošení přibyl náušník v nejmenší velikosti XS. Nosit je můžete za každého počasí, i nadále platí zvýšená odolnost IP54 vůči prachu a vodě.

Na Huawei FreeBuds Pro 3 si v zásadě veškeré potřebné úkony pohodlně vyřídíte díky dotykové plošce na každém ze sluchátek bez nutnosti vytahovat telefon z kapsy. Stiskem a podržením si přepínáte mezi režimy ANC a režimem propustnosti okolního zvuku. Pohybem nahoru a dolů upravujete hlasitost a krátkými stisky přepínáte skladby.

Při poslechu sluchátek Huawei FreeBuds Pro 3 uslyšíte v hudbě všechny jemné nuance. Ať už jde o čisté výšky, či dunivé basy, vše zvládne dynamický a planární měnič. Podporovány jsou ty nejkvalitnější kodeky, abyste se nemuseli omezovat. Od SBC a AAC až po L2HC či LDAC. Adaptivní optimalizaci zvukového výstupu pak zajišťuje ekvalizér.

O perfektní odhlučnění okolí, tedy ANC, se stará umělá inteligence, která čerpá okolní ruchy skrze trojitý mikrofon. Výsledkem je 50% nárůst výkonu ANC oproti předchůdci. S tím souvisí i telefonáty.

Druhá strana vás se špunty Huawei FreeBuds Pro 3 bez ohledu na hlučnost okolí uslyší zřetelně díky technologii Pure Voice 2.0. A to díky hardwarovým úpravám, které lépe zachytí váš hlas, i vibracím lebky. Svůj podíl pak na tomto zlepšení mají rovněž změny v softwaru.

Velkou výhodou Huawei FreeBuds Pro 3 v rámci ekosystému produktů je rozhodně spárování se dvěma zařízeními najednou. Například sledujete video na tabletu, ale někdo vám volá na telefon. Hovor snadno přijmete a mluvíte, sluchátka se na telefonní hovor automaticky přepnou.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.12.2023
📂 Kategorie: Počítače

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře