Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Datart má již 110 prodejen

Elektro prodejce Datart má již 110 prodejen, z toho 94 prodejen v České republice a 16 na Slovensku. V Praze je nyní již 21 Datart prodejen a v Brně i Olomouci 5. Počet prodejen poroste i v příštím roce. Všechny prodejny jsou zároveň výdejnami e-shopových objednávek, jejich odbavení firma rovněž zrychlila.

"Všechny naše české prodejny slouží také jako výdejny objednávek z e-shopů: Datart.cz, Euronics.cz a Kasa.cz. Tuto službu zákazníkům poskytujeme zdarma. Již několik let vidíme, jak možnost vyzvednout si zboží v prodejnách volí čím dále více zákazníků. Proto jsme také zavedli novou technologii skladového hospodářství, díky které umíme zákazníkům odbavit jejich objednávky daleko rychleji," říká Martin Heřmánek, ředitel prodejen Datartu.

V létě se Datart stal součástí skupiny HP Tronic, která mimo jiné v ČR provozuje elektro prodejny Euronics a e-shop.Kasa.cz. HP Tronic jednak mění vybrané prodejny Euronics na značku Datart, zároveň otevírá nové Datart prodejny. Firma se totiž rozhodla zastřešit elektro prodejny pod jednu značku Datart. S rebrandingem 52 Euronics prodejen na značku Datart začala letos v létě, jako první předělala prodejnu ve Znojmě. "Rebranding nám trval zhruba 2 měsíce, všechny změny jsme dělali za plného provozu, tedy během nočních směn. Nově naše Datart prodejny najdou zákazníci například ve Znojmě, Prostějově, Přerově, Mělníce, Tábor, Pardubicích, Kladně, Třinci či Písku," doplňuje Martin Heřmánek.

Vedle toho Datart pokračuje v přeměně stávajících a otevírání nových prodejen v unikátním konceptu "Prodejna 21. století", jehož hlavním motivem je humanizace prostoru. Datart ve spolupráci s architekty vytváří prostředí prodejny podle potřeb zákazníka. Chce, aby se zákazníci v prodejnách cítili příjemně a zároveň se v nich rychle zorientovali. Základem je proto vzdušný a prosvětlený interiér, který v kombinaci s přírodními odstíny zelené a dřevem vytváří příjemnou atmosféru. Zboží je vystaveno přehledně v tematických sekcích. Uličky jsou dostatečně široké pro volný pohyb zákazníků s kočárky či na vozíku. V prodejnách zákazníci naleznou rozsáhlý sortiment elektra, včetně doprovodných služeb, s jehož výběrem ochotně poradí elektrospecialisté.

🕙 Přidáno 20.6.2019
📂 Kategorie: Počítače

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře