Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Dárky pro učitelku

Víte, jak to vypadá v učitelských domácnostech po vysvědčení? Jako v květinářství, kde se prodává čokoláda. Jasně že paní učitelka kytku ocení, ale vyhazovali jste někdy naráz 30 tlejících kytic? Nechcete se radši domluvit a složit se jí na nějaký dárek, ze kterého bude mít opravdu radost a nepřibere po něm 5 kilo? Dávali jste jí celý rok pořádně zabrat? Pošlete ji do lázní nebo na masáž. Prala se za vás jako udatná lvice? Třeba by jí bavila jízda v obrněném transportéru. Je to správná ženská? Kupte jí vyhlídkový let, třeba tam nafotí fotky a bude vám je promítat místo zkoušení. Nebojte se nakoupit, I když si nejste na 100 % jistí. Zážitek si paní učitelka může vyměnit za jiný, přesně podle svého gusta.

Dárky pro vaší třídní učitelku nebo třídního učitele, kteří s Vámi strávili několik let a udělali maximum proto, aby vás něco naučili. Vyberte jim dárek, kterým jim poděkujete za to, co pro vás udělali, že s vámi měli trpělivost, měli vás rádi a nezbláznili se z vás. Vždyť sami víte, že to s vámi někdy nebylo vůbec jednoduché :) Ať už vyberete adrenalin, relax nebo nějaký vzdělávací zážitek, s velkou pravděpodobností se trefíte. Třídní učitelka si s vámi za posledních několik let užila své a ráda se odreaguje během darovaného zážitku.

Ať už se jedná o třídní učitelku, třídního učitele, učitele tělocviku, dějepisu nebo marketingu, máme pro ně vhodný zážitek. Můžete sáhnout po adrenalinu, aby si paní učitelka trochu užila, nebo jí pořídit relaxační masáž či wellness víkend, aby si odpočinula a nabrala síly na další školní rok. Je možné vybírat i z povolání na zkoušku a dát panu učiteli či paní učitelce možnost vyzkoušet si alespoň na pár hodin jiné povolání - třeba ošetřovatelkou v ZOO (což nebude zas takový rozdíl oproti její klasické pracovní náplni, ale může také pilotovat letadlo nebo řídit tank. Záleží jen na vás a na vaší představivosti.

🕙 Přidáno 25.6.2019
📂 Kategorie: Rady a tipy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře