Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

Alza ukrývá stavebnice do AlzaBoxů

Alza.cz ve spolupráci se značkou LEGO® schovává do 30 svých Alza🡕 Boxů v České republice a na Slovensku legendární stavebnice. Ty dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější hračky🡕 prodávané na e-shopu. Ve výdejní síti čítající téměř 202 tisíc schránek firmy postupně ukryjí 30 krabic s atraktivními modely. Zájemci se mohou do soutěže🡕 zapojit prostřednictvím Instagramu.

Alza.cz spustila podzimní hon na stavebnice LEGO®. Od začátku října do svých Alza🡕 Boxů po dobu deseti týdnů postupně ukryje 30 krabic legendárních stavebnic. Do hry se může zapojit každý, zájemcům stačí napsat žádost o kód k otevření boxu pod videa s nápovědou, ve kterém kraji se LEGO® daný týden ukrývá. Videa s indiciemi e-shop zveřejňuje každý týden na sociální síti Instagram, ve hře jsou vždy tři stavebnice ukryté ve vybraném regionu. Poté již stačí kód, který zájemci obdrží v soukromé zprávě, zkusit zadat do Alza🡕 Boxu a při správném uhádnutí si vzít jednu ze schovaných krabic. V prvním kole zájemci prohledali 114 Alza🡕 Boxů v Libereckém a Ústeckém kraji, nejrychlejší výherce v Liberci otevřel box pouhých 6 minut po aktivaci kódu.

O co se hraje?

Každý týden společnosti do Alza🡕 Boxů ukrývají stavebnice na dané téma. Hledat se tak v každém kole budou tři sady stavebnic, které zastřešují oblíbená témata. Jako jsou například vesmír, věda a technika, budovy a architektura nebo vozidla. Na své si také přijdou dětští fanoušci filmových hitů, nadšenci do stavební techniky, dospělí milovníci cestování, nebo gameři. Jindy je zase trojice vybraná podle oblasti, kde budou modely ukryté. Lovci pokladu se tak mohou těšit například na LEGO® I Disney Ledové království 43197 Ledový zámek, LEGO® Ideas 21330 Sám doma nebo LEGO® Technic 42143 Ferrari Daytona SP3. Celková hodnota výher je 150 tisíc korun.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.11.2022
📂 Kategorie: Pro děti

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře