Zajímavé články a tipy ❕ Pomůžeme vám najít správné zboží i služby.

7 věcí, které nesmí chybět v žádném kufru na dovolenou

Na plavky, ručník nebo opalovací krém při balení nejspíš nezapomenete. Ale máte na seznamu i věci, díky kterým si během dovolené či výletu ušetříte spoustu starostí a užijete si volno s blízkými na maximum?

Pro takové situace doporučujeme se vybavit voděodolným pouzdrem, spolehlivé jsou například kapsičky z kolekce Float od českého výrobce mobilního příslušenství FIXED. Ať už se budete koupat v moři, nebo sjíždět divokou řeku, váš telefon ochrání před vodou, pískem či dalšími nečistotami. Navíc se nemusíte nijak omezovat, protože i přes voděodolné pouzdro můžete fotit či natáčet videa.

Není nic horšího než si nechat uniknout neopakovatelné chvíle kvůli tomu, že nestihnete včas vytáhnout mobil a připravit ho na focení/natáčení.

Proto do kufru či batohu🡕 přibalte prak🡕 tickou a spolehlivou selfie tyč. Doporučujeme třeba selfie tyč MagSnap využívající technologii MagSafe. Jelikož v sobě má zabudované magnety, stačí k ní mobil přiložit a okamžitě můžete začít fotit. Doslova dřív, než někdo z kamarádů řekne "selfie". Samozřejmostí je také odnímatelné tlačítko vzdálené spouště nebo možnost ovládat focení hodinkami.

Jestli plánujete vyrazit do zahraničí, nezapomeňte mít po ruce univerzální cestovní adaptér, s nímž vás nezaskočí žádný typ zásuvky – ať už se vydáte do Spojených států, nebo třeba do Asie.

Z nabíjecích adaptérů FIXED skvěle poslouží Voyager 65 W, který je připraven na prak🡕 ticky všechny zásuvky na světě – pomocí vysouvacích kolíků se přizpůsobí zásuvkám států Evropské unie, USA, ale i zemí s britským stan🡕 dardem.

Powerbanka na cestách často bývá nutností. Zvlášť když vyrážíte na několik dní pod stan🡕 nebo jinam do přírody, kde nemáte delší dobu k přístup k zásuvce. Platí, že čím delší výlet bez elektřiny absolvujete, tím větší by měla být kapacita powerbanky. Ale pozornost věnujte také dostatečnému výkonu.

Chybu určitě neuděláte s powerbankou Zen20 Pro, která se pyšní výjimečným výkonem až 100 W, což znamená, že své zařízení nabijete rychleji nebo že hravě doplníte energii více přístrojům najednou. Hodí se i na dobíjení notebooků, proto ji mají v oblibě digitální nomádi.

Někdy není na výběr a musíte do cílové destinace absolvovat dlouhou jízdu autem. Dobrá zpráva je, že když se správně vybavíte, utečou hodiny ve vozidle mnohem rychleji. Zatímco řidič se bude plně věnovat bezpečné jízdě, vy nebo vaše děti můžete na zadním sedadle nerušeně sledovat oblíbený film či seriál. Tím pádem si zavčas pořiďte držák na tablet, který vám uvolní ruce.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 21.5.2024
📂 Kategorie: Cestování

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře